Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl
Blog > Komentarze do wpisu

Mruczanka Zmęczanka

Tyle bym chciał tu napisać, ale... nie mam siły. Pracuję na akord. Muszę skończyć książkę, którą tłumaczę, zanim pojawi się Nowy Mieszkaniec Puchatkowa - a to już niedługo. Trochę taki wyścig z czasem. M. ostatnio stwierdziła, że - na wzór nalepek ostrzegawczych naklejanych na paczki na poczcie - mogłaby nakleić na sobie dużą nalepkę z napisem:

NIE TURLAĆ.

Hłe, hłe hłe. :-)

No więc siedzę i piszę. Na akord. Oczy bolą mnie od patrzenia w ekran. Palce bolą mnie od stukania w klawisze. Nie powiem już, co mnie jeszcze boli, bo w końcu Damy tu czasami zaglądają. Nie mam nawet za bardzo czasu wyskoczyć na rower. Znowu jestem grubszy, niż byłem. Niedobrze.

A tu jeszcze - oczywiście - jakieś dodatkowe prace, jakiś katalog dla kolegi S. (no, przecież nie odmówię - pracy stosunkowo niewiele, a pieniądze spore, co w obecnej sytuacji... etc. Wiadomo.)

Ale trochę mam już dość.

Mam tylko nadzieję, że do Wielkiego Dnia skończę to, co robię. A jak Nowy się pojawi, to robię sobie urlop - co najmniej na tydzień.

A, jeszcze po drodze (miejmy nadzieję...) w sam Dzień Matki, sprawa odwoławcza w sądzie. W sprawie mieszkania teścia, znaczy. Czyli nerwów nas czeka dużo.

Trzymajcie kciuki. Tak w ogóle.

czwartek, 15 maja 2008, puuchatek

Polecane wpisy

  • Życie…

    Rzadko, bo nie mam kiedy (tak, wiem, powtarzam się). *** Piłka przeszła do trzeciego etapu konkursu kuratoryjnego z polskiego - jako jedyna ze szkoły (!).&

  • Poświątecznie, przedsylwestrowo

    Święta jak święta. Wiadomo. Tylko z choinką w tym roku zaszaleliśmy. Od kilku lat nie kupujemy choinek na targu czy "na ulicy", tylko jeździmy na "plantację", k

  • Panie Prezydencie…

    …teraz jest ta chwila, w której ma Pan szanse dowiedzieć się o sobie ważnej prawdy: czy jest Pan Prezydentem Rzeczypospolitej, czy tylko partyjnym funkcj

Komentarze
2008/05/16 11:40:05
Trzymamy i życzymy pomyślnych wia.... no, to znaczy pomyślności w pracy (no, w akordach to pamiętam że jesteś niezły ;-) i pomyślnego rozmnożenia Puchatków.
-
2008/05/16 21:35:16
trzymam nieustająco :)
za wszystko!
-
2008/05/17 20:25:58
A słuchaj, bo ja już zapomniałam: czy to ma być mały Puchatek czy Puchatkówna?
-
2008/05/17 20:28:24
No, jeśłi supernowoczesna technika nie kłamie, to puchaciątko płci brzydszej. Ale tak na pewno to będzie wiadomo... no, wiadomo kiedy :-)